HAKKIMIZDA KAYIT SORGULAMA HIZLI ERİŞİM YARDIM - DESTEK


Sorumlu Kodu (SK) Başvurusu

  Alan adı ile ilgili işlemleri gerçekleştirmek için, bir sorumlu koduna sahip olmanız gerekir. Tüm DNS işlemlerinizde kullanacağınız sorumlu kodunu bu sihirbazı kullanarak edinebilirsiniz.

Sorumlu Kodu (SK) Onayı

  Sorumlu kodu alma işleminin ikinci adımı olan sorumlu kodu e-posta adresi onaylama işlemini, bu sihirbaz yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Onaylama işlemi yapılmadigi sürece, sorumlu kodunuzu herhangi bir işlemde kullanmanız mümkün değildir.

Sorumlu Sorgulama

  Sorumlu kayıtları üzerinde sorgulama yapmak için bu ekranı kullanmalısınız. İsim, firma adı ya da sorumlu kodu ile sorgulama yapabilir ve girmiş olduğunuz bilgilere uyan benzer kayıtlar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Parola Değiştirme

  Sorumlu kodunuzun size ait olduğunu gösteren parolanızı değiştirmek istediğinizde ya da parolanızı unuttuğunuzda bu sihirbazı kullanmalısınız.

Parola Hatırlatma

  Sorumlu kodunuzun parolasını hatırlayamadığınızda bu sihirbazı kullanarak, yeni parolanızın e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sorumlu Kodu (SK) Bilgi Güncelleme

  Alan adı sahipleriyle ilgili kayıtlı bilgileri bu sihirbaz aracılığı ile inceleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kayıtlarımızdaki bilgiler, gerektiğinde size ulaşılabilmesi için kullanılacağından güncel olmaları önemlidir.

Alan Adı İlişik Kesme

  Alan adının teknik ya da ödeme sorumluluğundan vazgeçmek istediğinizde bu ekranı kullanarak alan adı ile tüm ilişiğinizi kesebilirsiniz. İlişiğin kesilmesi durumunda, alan adının idari sorumlusu sizin görevinizi de üstlenecektir. İdari sorumlu dilediği zaman, yeni bir teknik ya da ödeme sorumlusu atama hakkına sahiptir.

sn:01001

.tr Alan Adı Tahsis Hizmeti, belirlenen tahsis, bilgi güvenliği ve gizlilik politikaları çerçevesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından verilmektedir.