HAKKIMIZDA KAYIT SORGULAMA HIZLI ERİŞİM YARDIM - DESTEK

Alan Adı Bilgi Güncelleme Formu

Üzerinize kayıtlı olan bir alan adına ilişkin herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda, sistemimizde bulunan alan adı bilgileri de bu değişiklikler doğrultusunda güncellenmelidir. Güncelleme işlemi için yazılı ve imzalı onayınız gerekmektedir. Bunun için, aşağıda yer alan PDF yada .doc formatındaki başvuru formlarından birini doldurarak kuruluşunuzun antetli kağıdı üzerine yazdırmanız ve kaşeleyip imzalayarak tarafımıza göndermeniz beklenmektedir.

Sözü geçen formu doldururken lütfen aşağıdaki noktalara dikkat ediniz, aksi takdirde fomunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Lütfen form üzerinde eksik bilgi bırakmayınız.
  • Formu kuruluşunuzun antetli kağıdı üzerine yazdırmanız ya da doldurmanız gerekmektedir.
  • Lütfen kuruluş yetkilisinin ad/soyad bilgilerini girmeyi, kuruluş kaşesi basmayı ve imzalamayı unutmayınız.
  • Kuruluş adına yapılan başvurularda, başvuru sırasında yazılan kuruluş ünvanı ile form üzerine basılan kaşenin birebir aynı olması gerekmektedir. Aksi durumda, yapılan başvuru hatalı bilgi nedeni ile kabul edilmeyecektir.
  • Alan adı sahibinin kişi olması durumunda, formun elektronik ortamda doldurulup imzalanarak, ilgili kişinin kimlik fotokopisi ile birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
  • Formu tarafımıza elektronik ortamda, https://www.nic.tr adresinden web aracılığıyla ya da faks ile 0312-210-0066, 0312-210-0067 ve 0312-210-3333 numaralarından ulaştırabilirsiniz. (Not: WEB aracılığı ile yollanan formlar daha hızlı işlem görmektedir.)
MS-Word (35K)
Adobe PDF (255K)

sn:05039

.tr Alan Adı Tahsis Hizmeti, belirlenen tahsis, bilgi güvenliği ve gizlilik politikaları çerçevesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından verilmektedir.