HAKKIMIZDA KAYIT SORGULAMA HIZLI ERİŞİM YARDIM - DESTEK

Belge Gönderme (WEB)

Lütfen aşağıdaki listeden işlem türünü seçiniz ve belgelerinizi hangi alan adı için gönderdiğinizi yazınız.

Önemli Not: İletmiş olduğunuz belgenin daha hızlı işleme alınabilmesi için, yeni bir düzenleme getirilmiştir. Belge göndermek istediğiniz alan adına ait idari, ödeme ya da teknik sorumlu kodu ve parolası ile sistemimize bağlanmanız sonrasında, belgeniz, herhangi bir ön incelemeye tabi tutulmaksızın, direk ilgili işlem alanında değerlendirilecektir.

Bu sayfa aracılığı ile tarafımıza iletilmiş olan belgeler, yeni düzenleme nedeni ile, faks aracılığı ile iletilen belgelerden daha önce işleme alınacaktır.

İşlem Türü * :   
Alan Adı * :    (Örn. metu.edu.tr)

Belgeli alan adı başvuruları sırasında tarafımıza iletilmesi gereken resmi belgeler, talep edilen uzantıya göre farklılık göstermektedir. İlgili belgelerin listesine "Başvuru İçin Gerekli Belgeler" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lütfen, resmi belgeniz ile birlikte Alan Adı Tahsis Formu'nu göndermeyi unutmayınız. Aksi halde alan adı tahsisi eksik belge nedeni ile gerçekleştirilemeyecektir.

.tr Alan Adı Tahsis Hizmeti, belirlenen tahsis, bilgi güvenliği ve gizlilik politikaları çerçevesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından verilmektedir.